strona

 
Akcja elektronicznego znakowania zwierząt
Na zasadzie umowy z Usługami Komunalnymi Miasta Poznania nasza Lecznica wykonuje bezpłatne usługi weterynaryjne z zakresu elektronicznego znakowania zwierząt, których właściciele zamieszkują na terenie miasta Poznania. Usługi z zakresu elektronicznego znakowania zwierząt, których właściciele zamieszkują poza granicami miasta Poznania wykonywane są odpłatnie. Elektroniczne znakowanie polega na wszczepieniu zwierzęciu mikroprocesora oraz wprowadzeniu rekordu do elektronicznej bazy danych. Zwierzęta wcześniej oznakowane zgodnie z obowiązującymi wymogami będą dopisywane do elektronicznej bazy danych.1-31 sierpnia 2010r. - Akcja szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie w Komornikach.
Coroczne szczepienie psów i kotów przeciwko wściekliźnie po promocyjnej cenie na terenie Gminy Komorniki. Promocją objęte są miejscowości: Wiry, Łęczyca, Szreniawa, Walerianowo, Plewiska, Rosnówko, Głuchowo, Chomęcice, Wypalanki oraz Komorniki. Szczepienie odbywa się w wyznaczonych miejscach w danej miejscowości oraz w naszej Klinice w Komornikach przy ulicy Staszica 41. Szczegółowy harmonogram szczepień pod telefonem 0-61 810-76-50.

1-30 września 2010r. - Akcja szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie w Poznaniu.
Coroczne szczepienie psów i kotów przeciwko wściekliźnie odbywa się w naszej Przychodni w Poznaniu przy ulicy Wawrzyniaka 41 przez cały miesiąc po promocyjnej cenie.

1-30 września 2010r. - Akcja "Uśmiech pupila"
Zapraszamy do naszej Kliniki w Komornikach lub Przychodni w Poznaniu na bezpłatne badanie stanu jamy ustnej swojego pupila i poradę stomatologiczną.