Realizujemy leczenie w najmniej stresującym miejscu.

Gdy Twój pupil jest bardzo emocjonalny i wizyta w gabinecie weterynaryjnym kosztuje go dużo stresu, lub nie masz jak dojechać, lub chcesz żeby ostatnie pożegnanie odbyło się w zaciszu domowym - realizujemy wizyty indywidualne.

Świadczymy również usługi weterynaryjne podczas wizyt domowych w sytuacjach uniemożliwiających dostarczenie zwierzęcia do naszych oddziałów.

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu
Kliniki Weterynaryjnej w Komornikach
(61) 810 76 50

W nagłych wypadkach wymagających specjalistycznej interwencji mamy możliwość przeprowadzenia wizyty domowej przy użyciu Ambulansu weterynaryjnego – jest to profesjonalna karetka pogotowia weterynaryjnego, działająca przy Klinice Weterynaryjnej w Komornikach, wyposażona w stół zabiegowy, zestaw narzędzi i leków do bezpośredniego ratowania życia, instalację tlenową, monitoring czynności życiowych, EKG, USG oraz klatki do przewozu zwierząt. W nowocześnie wyposażonym Ambulansie weterynaryjnym mogą Państwo liczyć na profesjonalną opiekę medyczną dla Państwa pupila oferowaną przez naszych lekarzy i techników weterynarii oraz w razie potrzeby, po udzieleniu pierwszej pomocy, szybki transport do jednego z naszych oddziałów.

Odwiedź nas na Facebooku